+48 602 372 926 autoklub01@gmail.com

Już prawie jest. Lada dzień opuści drukarnię kolejna książka w naszej sportowej serii wydawniczej. W przyszłym roku minie 15 lat gdy nie ma Go wśród nas. W przyszłym roku obchodziłby 50 urodziny. Był wielkim rajdowym mistrzem przełomu XX i XXI wieku.

Tragiczne odejście Janusza Kuliga stało się dramatem dla całego środowiska rajdów i w Polsce, i w wielu krajach, w których Janusz Kulig był wysoko ceniony dzięki swej świetnej jeździe i postawie wzorowego sportowca. Bez niego rajdy już nie są tym, czym były. Po jego śmierci ukazało się kilka wydawnictw, z których największy rozgłos zyskała książka „Ostatni przejazd. Opowieści o mistrzu Kuligu”. Jej pierwsze wydanie już dawno zostało wyczerpane, teraz pojawiła się druga edycja, zmieniona, znacznie rozszerzona i wzbogacona o liczne ilustracje, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

Wchodzi na rynek księgarski pod patronatem medialnym Radia RMF FM jako szósty tom serii „Biblioteka Auto Klubu Dziennikarzy Polskich”.

Zainteresowanych kupnem prosimy o kontakt mailowy : autoklub01@gmail.com lub telefoniczny : 602 372 926 . Cena 40 zł plus ew. koszty wysyłki.

Nasze książki są również w ofercie warszawskiej księgarni „Historyczna” ( ul. Czerwonego Krzyża 4) .

Do tej pory ukazały się „Rajdowe kroniki 1921-2014. Rajd Polski”, „Polskie wyścigi samochodowe 1980-1989”, „Siedemdziesiątka. Automobilklub Rzeszowski 1946-2016”, „Uśmiechnięte rajdy. Anegdoty z oesów”oraz „Alfabet krakowskich automobilistów”.